York Cottage Garden

Viktiga bekvämligheter

  • 51 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 4 gäster
  • 2 sängar

Läge

    York Cottage Garden Traben-Trarbach med 1 sovrum, som ligger cirka 13 minuter till fots från Mittelmosel-Museum, har en terrass med en grill och utemöbler. Inom 6 km från den 51 m² stora lägenheten hittar du Schloss Landshut.

    Den här lägenheten har ett behändigt läge i Traben-Trarbach, i närheten av Schlossruine Grevenburg. Gästerna kommer också att hitta Dr. Ernst Willen Spies Brunnen, mindre än 9 minuter bort till fots.

    York Cottage Garden erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Det finns också en handikappdusch och en separat toalett.

    Detta boende har ett minikök, utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap för din bekvämlighet. Lägenheten erbjuder gästerna tillgång till en privat trädgård.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på York Cottage Garden Traben-Trarbach

    York Cottage Garden erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Det finns också en handikappdusch och en separat toalett.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    York Cottage Garden Traben-Trarbach Kök bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Sängar bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Natur bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Badrum bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Exteriör bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Rum bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Exteriör bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Handfat bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Exteriör bild York Cottage Garden Traben-Trarbach Natur bild
    Lägenhet

    Storlek: 51 m²

    Sängtyp: King size-säng

    Mer +

    York Cottage Garden Traben-Trarbachs läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av York Cottage Garden Traben-Trarbach

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur många kvadratmeter är York Cottage Garden?
      Storleken på York Cottage Garden är 51 kvadratmeter.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    York Cottage Garden Traben-Trarbach